MİSYONUMUZ

     Rotweiss hırslı bir misyonu takip eden, Dünya çapında müşterilerine kaliteye sahip yedek parçalarını sunma hedefleri olan, liderlik pozisyonlarına uygun olarak misyonlarını en iyi şekilde yerine getirebilmek için tüm kurumsal faaliyetlerini bu hedefe göre şekillendirmiş, Hedefleri günlük çalışmalarının temelini oluşturmakta olan ve yönetim ile liderlik anlayışlarında da büyük etkinlik taşımakta olan bir firmadır.


     Rotweiss bünyesindeki en yüksek hedefler, günlük motivasyon haline gelmiş olup, müşteri memnuniyetleri, talepleri ve beklentileri, sınama aracı olarak kullanılmaktadır. Mükemmel ürün kalitesi, örnek alınacak servis, fiyat istikrarı, güvenilirlik, hızlılık, şeffaflık ve yüksek teslimat sadakati sayesinde piyasadaki pozisyonlarını ve itibarlarını koruyarak geleceğe taşıma azmindedir.


    En büyük sermayesinin, çalışanlarının olduğunu belirten Rotweiss, bu yüzden bünyesinde mükemmel performanslar ve memnuniyet yaratan, yapıcı ve yaratıcı paylaşımı destekleyen çalışma koşulları oluşturmaktadır. Ancak bu sayede gelişimi destekleyen ve ekonomik başarının esaslarını gelecekte de garanti edecek bir yenilikçilik ortamının meydana gelebileceği inancı ile müşteri memnuniyetinin önemli bir aşaması olan tedarikçi ilişkilerini de önem veriyor ve ilişkilerine özen göstermektedir.